inzertní portál práce nejen na doma
oblíbené
Přidat do oblíbených
jooble.sk

Půjčky pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky do 250 000 Kč na 96 měsíců.

Rychlá půjčka do výplaty

Ještě dnes si můžete sjednat půjčku do 20 000 Kč z pohodli domova.

Půjčka BLESK- máte na to!

Dostupná nebankovní půjčka bez poplatku již od 1.000 až do 100.000 Kč.
inzerce práce na easy-prace.cz

hledejte práci pomocí Životopisy.cz

Potřebujete za svoji práci jednoduše fakturovat? Vyzkoušejte účetnictví online s cloudovou službou iDoklad.cz!


Rozsáhlá nabídka práce na inzertním portálu Fajn-práce.cz

Srovnání půjček přes internet snadno a rychle

Určitě se i vám někdy přihodila situace, kdy jste nečekaně potřebovali peníze.  Třeba se vám něco rozbilo v domácnosti a nezbylo než investovat do drahé opravy nebo dokonce nového spotřebiče.  Případně vám přišla faktura s nečekaně vysokým nedoplatkem za elektřinu nebo plyn. Další možností jsou výdaje související s dětmi, musíte zaplatit třeba lyžařský zájezd.  Pokud nemáte finanční rezervy, a to se daří málokdy, nezbývá než si peníze půjčit.  Jenže kde?

Úvěr vyřídíte z domova

Jako účinný způsob, jak překlenout situaci, se jeví půjčky do výplaty.  Můžete si půjčit třeba pár tisíc s jedním termínem splatnosti, který většinou činí cca 30 dní. V čem spočívají výhody půjček do výplaty?

  • Vše vyřídíte online z pohodlí svého domova
  • Sjednání úvěru probíhá velmi rychle
  • Peníze můžete mít na účtu už během několika minut
  • Většinou se nenahlíží do registru dlužníků

 

Ve vyhledávání pomohou srovnávače

 

Celý proces začíná tím, že si vyberete na internetu společnost, od které si peníze půjčíte. Nemusíte se obávat, že budete muset složitě hledat a listovat stránkami, kdo peníze půjčuje a za jakých podmínek. Velmi vám v tomto ohledu pomohou internetové srovnávače, které vám jasně ukážou porovnání, kolik si můžete půjčit, s jakou úrokovou sazbou, za jakých podmínek. Můžete tak velmi rychle získat přehled, jaký úvěr pro vás bude nejvhodnější, a rovnou si ho sjednat.  Výhodou je, že velmi rychle získáte aktuální přehled o tom, jaké půjčky si můžete vzít, a rovnou se vám otevírá cesta ke sjednání úvěru.

 

Mimo banku je půjčování jednodušší

 

Velmi dobrým řešením nenadálých finančních těžkostí je půjčka nebankovní. Proč? Nevyžaduje zdaleka tolik papírování jako bankovní půjčka. Pokud si budete chtít půjčit v bance, zpravidla budete muset doložit od zaměstnavatele potvrzení o příjmu. Nestačí také jeden doklad totožnosti, budete potřebovat minimálně dva, tedy kromě občanského průkazu, ještě například pas nebo řidičský průkaz. Dále musíte přinést třeba ještě kontaktní doklad, například fakturu za telefon. Kromě toho se prověřuje vaše bonita, zkoumá se, zda nemáte záznamy v registrech dlužníků. Pokud si ale půjčujete u nebankovní společnosti, podobné kolečko absolvovat nemusíte. Odpadá spousta papírování a prověřování. Jestliže žádáte jenom o několik tisíc před výplatou, stačí vám občanský průkaz. Pro půjčky do 4999 Kč dokonce podle zákona ani není nutné uzavírat písemnou smlouvu. Vše se tím pádem výrazně zjednodušuje.

 

Důležité jsou recenze zkušenějších lidí

 

Ovšem než si půjčku online vyberete, je dobré skutečně zvažovat všechna kritéria. V rozhodování, který úvěr se bude hodit právě pro vás, pomůže například server www.nase-pujcky.cz. Nezávislé recenze a zkušenosti uživatelů vám hodně napoví. Nenechte se nachytat na působivou reklamu, která často může být falešná. Teprve konkrétní zkušenosti lidí z masa a kostí, recenze odborníků, kteří této věci rozumí, vám vnesou do problematiky jasno.  Budete mít mnohem snadnější rozhodování a klesá možnost, že se spletete.Předností je rychlost

 

Velkou předností tohoto typu nebankovních půjček je rychlost. Jakmile máte vybránu společnost, u které si úvěr chcete sjednat, vyplníte své osobní údaje, vyberete si výši úvěru a termín splatnosti. Obvykle dostanete prakticky obratem odpověď, zda vám byl úvěr přidělen. Domluvíte se na podrobnostech, třeba tak, že se vám operátor společnosti ozve na váš mobilní telefon, nebo vám přijde potvrzující SMS zpráva, záleží na systému, který daná společnost používá. Potom už peníze putují na váš účet.  Všechno tedy může proběhnout klidně do několika minut od podání žádosti.