inzertní portál práce nejen na doma
oblíbené
Přidat do oblíbených
jooble.sk

Půjčky pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky do 250 000 Kč na 96 měsíců.

Rychlá půjčka do výplaty

Ještě dnes si můžete sjednat půjčku do 20 000 Kč z pohodli domova.

Půjčka BLESK- máte na to!

Dostupná nebankovní půjčka bez poplatku již od 1.000 až do 100.000 Kč.
inzerce práce na easy-prace.cz

hledejte práci pomocí Životopisy.cz

Potřebujete za svoji práci jednoduše fakturovat? Vyzkoušejte účetnictví online s cloudovou službou iDoklad.cz!


Rozsáhlá nabídka práce na inzertním portálu Fajn-práce.cz

Šetrná péče o automobil

Koupili jste si nový automobil a chcete se o něj zodpovědně starat? Potom bude jedním z prvních problémů, které budete řešit, otázka, kde auto mýt. Jistě budete hledat co možná nejšetrnější způsob mytí, který bude pečovat o lak vašeho vozu. S největší pravděpodobností padne vaše volba na některou z automyček. Jak se však v jednotlivých typech orientovat?

Typy automyček

Základní rozdíl spočívá v tom, zda chcete mytí vozu plně svěřit technice, nebo chcete mít na mytí částečný podíl. Pokud zcela důvěřujete technice, pak si můžete vybrat některou z portálových myček, kdy pouze najedete do mycího boxu a zbytek se děje bez vašeho přičinění. Druhou alternativou jsou pak bezkontaktní myčky aut. Ty ocení každý řidič, který si nejraději myje automobil sám, ale nemá k tomu odpovídající možnosti. Bezkontaktní myčka nabízí několik programů. Sami si tak můžete zvolit, kterými přípravky automobil očistíte a ošetříte.
I když se bezkontaktní automyčky těší čím dál větší oblibě, portálové myčky jsou stále vyhledávané zejména těmi, kteří mají nedostatek času.

Kvalitní automyčky od BKF CarWash

Pokud chcete vsadit na kvalitu, pak navštivte některý z mycích boxů společnosti BKF Carwash. Portálová myčka vám zde může nabídnout až pět mycích programů, kvalitní technické vybavení a šetrné čistící prostředky. Výhodou je, že speciální trysky si dovedou poradit i se špínou, která je usazena na hůře přístupných místech, přesto je však mytí v myčce šetrné vůči vašemu vozu.
Pokud vás zajímá více informací o jednotlivých typech automyček, pak navštivte stránky bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/, kde najdete všechny potřebné technické parametry. Navíc, pokud se chystáte k podnikatelskému záměru, pak by právě tudy mohla vést vaše cesta. Stačí jen, abyste měli pozemek v odpovídající technické vybavenosti a nic vám nebrání, abyste si zřídili mycí box.