inzertní portál práce nejen na doma
oblíbené
Přidat do oblíbených
jooble.sk

Půjčky pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky do 250 000 Kč na 96 měsíců.

Rychlá půjčka do výplaty

Ještě dnes si můžete sjednat půjčku do 20 000 Kč z pohodli domova.

Půjčka BLESK- máte na to!

Dostupná nebankovní půjčka bez poplatku již od 1.000 až do 100.000 Kč.
inzerce práce na easy-prace.cz

hledejte práci pomocí Životopisy.cz

Potřebujete za svoji práci jednoduše fakturovat? Vyzkoušejte účetnictví online s cloudovou službou iDoklad.cz!


Rozsáhlá nabídka práce na inzertním portálu Fajn-práce.cz

Rychlá půjčka před výplatou? Žádný problém


Zbývá vám několik dnů do výplaty a nemáte peníze ani na klasický nákup v supermarketu? Nebo se náhle vyskytla situace, kdy potřebujete něco zaplatit, ale nemáte z čeho?  Nemusíte propadat panice, díky Via SMS budete mít peníze na účtu za pár minut.

Nikam nemusíte

Peníze si můžete půjčit přes internet nebo přes svůj mobilní telefon – posláním SMS na příslušné číslo. Tato cesta má jednu obrovskou výhodu, nikam kvůli penězům nemusíte chodit! Co když se v zahraničí ocitnete bez finančních prostředků a nevíte to dál? Díky rychlé, online půjčce mohou být peníze na vašem účtu do 15ti minut.

 

Myslete dopředu

Pokud odjíždíte na dovolenou, zkuste myslet více dopředu a zaregistrujte se na Via SMS. Zabere vám to jen pár minut a v případě náhlé potřeby peněz o ně stačí jen jednoduše zažádat. Být registrovaným uživatelem je totiž jedinou podmínkou.

Kolik dostanete

Každý se někdy ocitne v nesnázích, a proto je dobré mít alespoň možnost jak z ní ven. O půjčku nemusíte žádat před dovolenou, když se bojíte, že si s úspory nevystačíte. Můžete tak učinit skutečně až ve chvíli, kdy vám peníze dojdou. Půjčka u nového uživatele sahá do výše 6 000 Kč. Navíc je po dobu 30 dnů zcela zdarma a bez úroků. Pokud jste stálý zákazník, můžete si půjčit až 20 000 Kč. Klidně se může stát, že půjčku nakonec ani nebudete potřebovat, ale už jen pouhá možnost vám zajistí větší klid na duši.