inzertní portál práce nejen na doma
oblíbené
Přidat do oblíbených
jooble.sk

Půjčky pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky do 250 000 Kč na 96 měsíců.

Rychlá půjčka do výplaty

Ještě dnes si můžete sjednat půjčku do 20 000 Kč z pohodli domova.

Půjčka BLESK- máte na to!

Dostupná nebankovní půjčka bez poplatku již od 1.000 až do 100.000 Kč.
inzerce práce na easy-prace.cz

hledejte práci pomocí Životopisy.cz

Potřebujete za svoji práci jednoduše fakturovat? Vyzkoušejte účetnictví online s cloudovou službou iDoklad.cz!


Rozsáhlá nabídka práce na inzertním portálu Fajn-práce.cz

Půjčte si v bance, nabídky jsou tu stále hodně výhodné


Bankovní půjčka není nic, čeho by se snad měl kdokoliv bát. Úroky jsou tu stále doslova u země, jejich výrazný nárůst nezpůsobil ani nový Zákon o spotřebitelském úvěru, který se ke slovu dostal v prosinci loňského roku. Je pravdou, že nároky na žadatele tu jsou poněkud vyšší než v nebankovním sektoru, tím ale banka chrání sebe i spotřebitele. Pokud by totiž vyšlo najevo, že splácení by byl už od začátku problém, půjčka prostě nebude schválena. A odmítnutý žadatel by si měl promyslet, jak bude jednat dál. Jít rovnou s žádostí do nebankovního sektoru asi nebude právě dvakrát rozumné…

Půjčte si třeba od České spořitelny, jde o prověřenou společnost


Když se řekne půjčka od České spořitelny, mnoha lidem se jistě vybaví dlouholetá tradice, která hovoří úplně za vše. Výhodou je i to, že nebudete platit žádné poplatky navíc, například ten za spravování úvěrového účtu – to je dnes už opravdu překonaná záležitost. A jaké parametry si ČS pro své klienty připravila?  

Splatnost až dlouhých deset let, v tomto směru záleží na dohodě obou zúčastněných stran.
Úrok od 6,9 %, RPSN od 6,1 %. Prostě taková nabídka, co je na našem trhu jedna z nejlepších.
20 až 700 tisíc korun, a to naprosto na cokoliv, bezúčelová půjčka pro stávající i nové klienty. 

Jak vidíte, možností tu je poměrně dost. Lze si půjčit na ojetý vůz, ale klidně i na vybavení nové domácnosti. Financovat se přeci dá leccos, důležité je, že nemusíte obsáhle vysvětlovat, kvůli čemu si chcete půjčovat peníze. To už je opravdu překonaná záležitost, bonita klienta se prověří rychle a jednorázově bez zbytečných komplikací. Uvádění účelu půjčky už vážně není nutné, bankovní půjčky nabízejí už několik let minimum papírování. 

Další možností, která se na našem trhu nabízí, by mohla být třeba Equa bank půjčka. S ní si lze půjčit částku v rozmezí pěti tisíc a šesti set tisíc korun, to vše bez poplatků, a navíc i s možností pojištění schopnosti splácet. Splatnost lze nastavit v rozmezí tří měsíců a sedmi let, klienti mají tedy značnou svobodu volby. Úroky začínající na hranici 5,7 procenta jsou také hodně vítané, že? Online žádost je pak velmi snadná, schválení půjčky může být otázkou několika málo minut. Půjčka je prostě čas od času skoro nutná!