inzertní portál práce nejen na doma
oblíbené
Přidat do oblíbených
jooble.sk

Půjčky pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky do 250 000 Kč na 96 měsíců.

Rychlá půjčka do výplaty

Ještě dnes si můžete sjednat půjčku do 20 000 Kč z pohodli domova.

Půjčka BLESK- máte na to!

Dostupná nebankovní půjčka bez poplatku již od 1.000 až do 100.000 Kč.
inzerce práce na easy-prace.cz

hledejte práci pomocí Životopisy.cz

Potřebujete za svoji práci jednoduše fakturovat? Vyzkoušejte účetnictví online s cloudovou službou iDoklad.cz!


Rozsáhlá nabídka práce na inzertním portálu Fajn-práce.cz

Katalog půjček pro rok 2017


Půjčky jsou něčím, bez čeho se v dnešní době málokdo obejde. Jsou přirozenou součástí našich životů a je tedy jasné, že je využíváme stále častěji. Hitem jsou hlavně spotřebitelské půjčky, ale na trhu dnes můžete najít i mnoho jiných. Příkladem jsou:

Kreditní karty a kontokorenty
Mikropůjčky
Klasické a americké hypotéky

Vyznat se v takových možnostech nemusí být vždy nejjednodušší. I proto existují katalogy půjček. Jedním z těch doporučovaných je i web www.jirkovapujcka.cz, který patří mezi ty nejlepší. A proč vlastně daný katalog využít a k čemu vám přijde vhod? V první řadě budete mít jasno o tom, jaké jsou na úvěrovém trhu možnosti. Tím ale pozitiva rozhodně nekončí.

Vyberete si, která je pro vás ta pravá

Katalog půjček pro rok 2017 je v první řadě důležitý z toho důvodu, že si budete moci vybrat, jaká půjčka pro vás bude s ohledem na současnou situaci ta pravá. Pokud bude nutné řešit krátkodobý finanční problém, jsou dobrou volbou půjčky ihned na účet. Když naopak budete chtít investovat do svého bydlení, je více než pochopitelné, že zvolíte hypotéku. Rázem díky katalogu poznáte jak to, jaký charakter mají jednotlivé možnosti, ale zjistíte i to, jací poskytovatelé se na dané různé segmenty zaměřují.

Vždy tu nejvýhodnější

Katalogy půjček jsou užitečné také z toho důvodu, že sledují veškeré úvěrové produkty, a tak stále doplňují informace, aby byly aktuální. Mezi nejdůležitější informaci patří to, jak velká je úroková sazba a jak se vám daná půjčka vlastně vyplatí. Díky porovnání půjček jednoduše zjistíte, jaké jsou úrokové sazby u každé z nich a která se vám vyplatí nejvíce. Kromě úroků můžete pochopitelně sledovat také RPSN, což je další z ukazatelů, který zahrnuje vše, co půjčku zdražuje. Je to třeba:

Samotný úrok
Poplatky za vedení nebo vyřízení
Platby za pojištění

Zjistíte i to, zda půjčku dostanete


Moderní katalogy půjček, a to především ten zmíněný, vám nepomůže jenom v tom, abyste našli nejvýhodnější půjčku dle vašich představ. Jeho velkým unikátem a pochopitelně také pozitivem je to, že sleduje také podmínky schválení u jednotlivých půjček. Máte tak jistou, že ještě před žádostí můžete celkem přesně vědět, zda vám bude žádost schválena, nebo nikoliv. A to v souvislosti s tím, co je požadováno a co můžete doložit. Stejně tak může být u jednotlivých půjček uváděna také schvalovatelnost. Čím bude vyšší, tím jednodušší podmínky získání v rámci půjčky jsou a tím více lidí ji dostane. Zvláště, pokud jste problémový klient, nebo máte jiné potíže, je dobré tento segment aktivně hledat.

Vždy od férových poskytovatelů


Trh s půjčkami je velmi rozsáhlý a to znamená, že se na něm mohou nacházet i různé nepoctivé společnosti. I když se různé zákonné úpravy a novelizace snaží tento stav eliminovat, stále je zde řada těch, kterým je dobré se vyhnout. Pro laika nemusí být jednoduché takového poskytovatele identifikovat. I proto je třeba používat katalogy, kam se dostanou jenom ti, kteří mají férový přístup a transparentní podmínky. A je jedno, zda jde o banku, nebo je poptávaným úvěrovým produktem nebankovní půjčka přes internet. Když katalog využijete, máte jistotu, že v něm najdete jenom ty poskytovatele, kterých se bát nemusíte.

O půjčce popřemýšlejte i vy


Katalog půjček pro rok 2017 je tedy velmi dobrým pomocníkem ve všech oblastech. Na závěr dodejme, že když se ho rozhodnete využívat, je dobré mít hrubou představu o půjčce, kterou budete žádat. A to s ohledem na její výši, možnosti použití, ale i s ohledem na to, kolik jste maximálně ochotni dát navíc, nebo jak chcete splácet – s ohledem na výši splátky, nebo s ohledem na délku splácení. To se odvíjí od vašeho rozpočtu a vašich aktuálních možností.