inzertní portál práce nejen na doma
oblíbené
Přidat do oblíbených
jooble.sk
REKLAMA:

Rozsáhlá nabídka práce na bezplatném inzertním serveru Fajn-práce.cz

 

sponzorované odkazy

 

 

Historie domácí práce


Historie domácí práce začíná rokem 1940 založením společnosti California Vitamins. Společnost dospěla k rozhodnutí, začít prodávat svoje výrobky prostřednictvím domácích prodejců, tedy dealerů. Společnosti se brzy začalo výrazně dařit, protože osobní doporučení, znamenalo velice úspěšný prodej, neboť do té doby lidé nic podnobného neznali.
Obchodní model: multi level marketing


Postupně společnost začala svůj obchodní systém zdokonalovat, až do doby, kdy vznikl obchodní model, dnes známý jako MLM -Multi-level-markteting.  Tento obchodní model byl založený na náborů nových domácích prodejců, a odměnování již stávajích prodejců za doporučení nových. Odměňování spočívalo v tom, že dealer, který doporučil nového, získával část z jeho výdělků.


Více o MLM>>            Všechny články>>Zázračný růst díky MLM


V tom se spustila vlna, kdy začalo přibývat velké množství nových dealerů, neboť současní si chtěli zajistit výdělek bez práce a proto aktivně hledali nové členy.  Rozvoj a zisky společnosti dosáhly závratných čísel. Během krátké doby se stalo několik domácích prodejců milioánáři. Po úspěchu společnosti California Vitamins se postuptě tred domácí práce rozšířil do celého světa.


 zpět